Tuğba Saral ALTUNÖREN

birAtölye bebeği olarak doğdu Doruk…

O yüzden 1 yaşına girerken de yine en özel günümüzü en güzel günümüz haline getireceğine emin olduğum için onlara bıraktım tüm kontrolü…

Sadece dedim ki Doruk zaten hatırlamayacak ama biz o ilk yaşgünü fotoğraflarına ömrümüzün sonuna kadar bakacağız. Hatta inşallah oğlumuz da çocuklarına gösterecek o fotoğrafları…

Aklındaki konsept nedir diye sordular… Temmuz doğumlu olduğu için de yazla ilgili birşeyler olsun istedim… Başka da birşey demedim…

Bir baktım apartmanımızın o sıradan arka bahçesini cennete çevirmişler… Her ayrıntıyla mest etmişlerdi beni… Kartlar, renkler, süsler… Hele de deniz dalgalarının üzerinde bir yelkenlinin içinde o sarı kıvırcık saçlı bebek maketi olan harika pastayı gördüğümde bayıldım… Fotoğraflar istediğim gibi bir ömürlük…

Nice güzel günlerimiz birlikte olsun birAtölye…

Sizi aramamızı ister misiniz?

Özge LOKMANHEKİM

birAtölye ekibiyle Şehrin Çocuk Hali kurulduğundan beri pek çok farklı etkinliğimizde birlikte çalışma fırsatı bulduk. Çocuklar için atölyeler, dergi çekimleri, etkinlikler ve partiler organize ettik.

Tüm çalışmalarımızda gerek her yerde göremeyeceğiniz özgün ve yaratıcı fikirleri ve tasarımları, özenli çalışma tarzı gerekse de ekibin her türlü çalışma koşullarına ve olası aksaklıklara karşı pozitif tutumu ve sorun çözebilme becerisi birAtölye’ye her konuda güvenmemizi sağladı.

Müşterilerimizle yürüttüğümüz projelerde en az bizim kadar müşterilerimizin de memnuniyetlerini gözettikleri için birAtölye ile çalışmaya devam ediyoruz.

Ekip olarak çocuklarımızın doğumgünü partileri başta olmak üzere, aile ve dostlarla paylaştığımız özel günlerimizde de birAtölye ekibini yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Hayal Türkmen YILMAZ

Minik Prensesimin Rüyası Gerçek Oldu…

3 yaşındaki kızımın doğum günü için konsept arayışım Disney Prensesleri konsepti ile son buldu. Herşeyi kolay kolay beğenmeyen kızım TALYA için sorun sadece BELLA olmak değil, BELLA’nın tüm prensesleri davet edeceği bir parti ortamını yaratmaktı.

Tamam konsept belliydi de bu sınavın altından tek başına kalkmam mümkün değildi. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile birAtölye’nin kapısını çaldım. Ekip hayallerimin ötesinde fikirlerini hemen sıralayıverdi. Öncelikle mekan konusunu çözdük, oturduğumuz sitenin bahçesindeki çardak alanı Haziran sonu doğan kızımın doğum günü için ideal bir mekandı. Pasta, ikram masası, küçüklere özel masa, süslemeler olmazsa olmazlar arasındaydı, birAtölye farkı ile hepsi Talya’ya özel olarak hazırlandı.

Açık bir alanın süslemek her zaman zordur, mekanın büyüklüğü dekorasyonu zayıf bırakabilir ama renkli fenerler, kurdeleler ile süslenen iyi ki doğdun yazısı, fotoblok prensesler, fotoğraf çerçevesi, balonlar ile  çardak tamamen Prenses konseptine büründü. İki katlı Şato pastanın üzerinde prensesler yerini almıştı, çikolatalı top kekler prenses kıyafetlerine uygun renkte renklendirilmişti ve üzerlerinde temsil ettiği prenseslerin kartonları ile süslenmişti. İkram masasında cam şişeler ile sunulan limonatalar pembe kamışla sunuluyordu, konsepte uygun stickerlar pet şişeleri kaplamıştı. Gelenlere hediye olarak Talya’nın el izi kartını, balon üfleme çubukları ve bar çikolataları verdik.

Kızımın bu en anlamlı gününü bir rüyaya dönüştüren birAtölye’ye teşekkürler.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Derya TURGUT

birAtölye ile All For Kids dergisi için gerçekleştirdiğimiz parti konseptleri en çok keyif aldığım çekimler.

Gülru’nun işine olan tutkusu, detaylara düşkünlüğü ve ince zevki hazırladığı tüm partilerde kendini gösteriyor. Yüksek enerjisi ve cana yakın kişiliği ile ortak projelerde çalışmaktan son derece mutluluk duyduğum bir iş ortağım.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Yazı İşleri Müdürü (Sorumlu)
Begüm GÖKÇEN

ALL,for kids dergimizim parti sayfalarında birAtölye ekibi ile her ay gerçekleştirmeyi planladığımız çocuk kutlamaları için özel çalışmalar yapmaktayız. birAtölye ekibi, dergimizin genel içeriğine uygun parti konsepti geliştirmek, bizlere ve okuyucularımıza yaratıcı, doğal ve pratik çözümler sunarak sayfalarımıza özel parti sunumları hazırlıyor. Organik  ve doğa dostu yaşam felsefesinden yola çıktığımız dergimiz için birAtölye, bize özel çalıştığı partilerin ikramlarında çocuk ve doğa dostu ürünlerle sağlıklı beslenmeyi hayatın her alanına taşınabileceğini gösteren sunumlar hazırlıyor. Yaratıcı oyun fikirleri sunararak çocuk gelişimine katkıda bulunmayı hedeflerken aynı zamanda kendin yap mantığıyla hazırlanan bazı süslemelerde geri dönüşümü ve çevre duyarlılığını bir kez daha okurlarımıza aşılamamıza yardımcı oluyor.

Sizi aramamızı ister misiniz?