World Wide Traveller (Nisan 2014)

Şehirde Çocuklu Hayat

Anne adaylarının ve annelerin tüm kutlama törenlerini masal tadında yaşaması için kurulan harika bir tasarım atölyesi birAtölye. Diş buğdayı, mevlit, doğum günü partisi gibi farklı kutlamalarda destek alıyoruz birAtölye’den.

Parti konseptinizi ve mekanınızı, ne ikram edeceğinizi pastanızı, davetiyenizi, çiçeğinizi, müziğinizi, fotoğraf ve video çekiminizi ve şu anda aklınıza gelmeyen her türlü detayı birAtölye’nin uzun zamandır organizasyon sektöründe tecrübeli sahibi Gülru Hantaloğlu ve ekibi sizin için hallediyor.

birAtölye doğum günü kutlamalarınızda sizin seçtiğiniz temadan yola çıkarak harika bir parti için gerekli herşeyi organize ediyor.

Pastadan çocukların partied yapacağı aktivitelere dek o gün için gerekli ne varsa, birAtölye’nin listesinde yer alıyor.

Bu halde annelere de partinin tadını çıkarmak kalıyor.

Erken Rezervasyonda Senin Fikrin Ne?

2014 seyahat planlarım arasında, öncelikle bu yılın iç mekan ve dekorasyon trendlerini takip etmek için Maison&Objet fuarı ziyareti var. Düzenlediğim etkinliklerde uygulama çeşitliliği sunmak, yaptığım iş için önemli bir detay. Keyifli bir yaz tatili için eşimle tercihimizi bu yıl da Datça’dan yana kullanıyoruz. Sonbaharın başında ise romantic bir haftasonu için Kapadokya tatili planımız var.

Gülru Hantaloğlu