Parents (Eylül 2014)

Kemal’in seyahat temalı yaş günü

Kemal’in doğum gününü evlerinin bahçesinde kutlamaya karar veren ailesi, temanın seyahat odaklı olmasını tercih etmişler.

2 yaş doğum günü için sevimli bir uçak tasarımından yola çıkan birAtölye ekibi, konsept için renk seçiminde tam bir uyum yakalamış.

Bahçede düzenlenmiş olan konsept masa için ekip, dikkat çekici kırmızı renkte bir masa tercih etmiş. Konseptin temelini oluşturan uçak figürü farklı boyut ve formlarda süsleme detaylarında kullanılmış.

Taze sıkılmış portakal suyu servisinin yapıldığı cam şişeler için şeker hamurundan şişe kapakları hazırlanmış. Üzerinde uçak figürünün küçük dekupe uygulamaları ile birlikte kek pop çubukları gökyüzü efekti olması için mavi renk ile kaplanmış.

Lezzetli kek poplar Ma Jolie Patisserie’den alınmış. Tasarımla bütünlük sağlayan konsept pasta ve kurabiyeler ise Kurabiye Kamyonu’ndan…

Atıştırmalıkları küçük porsiyonlar halinde poşetler içerisinde konsepte uygun bir kapak ile servis eden birAtölye ekibi, oldukça pratik bu uygulamanın seyahatleriniz sırasında küçük kahramanlarınızın ilgisini çekebileceğini düşünüyor.

Bu sevimli partinin fotoğrafları ise Derya Turgut tarafından çekilmiş.

Evde vereceğiniz küçük davetlerinizde, patlamis misir ikramını haritalardan yapacağınız külahlarda servis ederek eğlenceli ve yaratıcı bir sunum hazırlayabilirsiniz.