Bebeğimle Elele (Nisan-Mayıs 2014)

Doğum Günü

Emir için hazırlanan üçüncü yaş doğumgünü partisinin küçük davetlileri kendilerini bir inşaat sahasında bulmuş.

Emir’in 3. Yaş partisi inşaat makineleri konseptinde hazırlanmış. Akşamları babasına vinç, kepçe, harç kamyonlu hikayeler anlattırdığını öğrenen birAtölye ekibi, uygulanacak en doğru konseptin inşaat makineleri olacağına karar vermiş. Ekip, dikkat şeridinden, gofret duvarına, servis setinden, masa düzenine, ikramlardan, mönü seçimine kadar tüm detaylarla ilgilenmiş.

Misafirleri mekanın girişinde sarı-siyah balonlar ve uyarı tabelaları karşılamış. Tatlı Huzur Café açık büfe ikramları sağlamış. Mekan girişinde “dikkat” “dur” gibi çeşitli uyarı tabelaları ve balonlar kullanılmış. Sarı-siyah renklerin hakim olduğu konsept masada tamamlayıcı olması için birer kepçe ve vinç de kullanılmış. Konsepte uygun pasta ve cupcake’ler Kurabiye Kamyonu tarafından yapılmış.

Partiye katılan diğer çocuklar için herbirine özel olarak paketlenmiş farklı inşaat makinaları sürpriz hediye olarak edilmiş. Emir’den bir hatıra da konsepte özel hazırlanmış yaka iğneleri olmuş. Çocuklar için hazırlanan oyun masasında, inşaat temalı boyama ve sticker sayfaları yer almış.

Bu tarz bir partinin tüm görsel tasarımlar ve tatlı ikramlarıyla birlikte maliyeti 4.000-5.000 TL arasında değişiyor.