All For Kids (Ek. – Kas. – Ara. 2014)

Okula Dönüş

Uzun bir yaz tatilinin sonunda, okulların açılmasıyla çocuğunuzun evde arkadaşlarıyla buluşma günlerine döndük. Bu dönemde evde eğlenceli vakit geçirmek için fikirlerimizi takip edin.

birAtölye ekibinden evde çocuğunuzun yaratıcı zihnini harekete geçirecek tüyolar.

Kişiye özel etkinlik tasarımı yapan birAtölye, konsept tasarımı ve uygulaması açsından son derece başarılı ve yaratıcı bir adres.

Kırmızı lake masa üzerinde hazırladıkları detaylara baktığımızda kullanılan aksesuarların bütünlüğü ve tamamlayıcılığının ön planda olduğunu görüyoruz.

Çerçevenin içine okuma fişleri asmak ve tipografik yemek takımı kullanmak gibi gizli detaylar öğretici olabilir.

Sütün yanında ister fırından yeni çıkmış kurabiye, isterseniz de müsli tercih edebilirsiniz.

Kurabiyelerden, tuzlu çubuklara, kek poplardan, sandviçlere kadar tüm ikramlar için Ma Jolie Patisserie nin lezzetli mutfağını tercih eden ekibin haklı olduklarını söylemeliyiz.

Hazırlayacağınız sandviçleri farklı kesim teknikleriyle cazip hale getirebilirsiniz.

Çocuğunuzun okul heyecanına ortak olmak için ona forma şekilde minik sandviçler hazırlayabilir ve bunları her zamankinden daha farklı bir sunumla ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Çocuğunuz güne sağlıklı bir kahvaltı ile başlasın istiyorsanız ona tam buğday ve pirinçten yapılmış müsli ile badem sütü verebilirsiniz. Bu kahvaltı ufaklığın güne enerji dolu başlamasını sağlayacaktır.

Çocukluğumuzda okuma yazmayı öğrendiğimiz Cin Ali kitapları yeniden basıldı. Kendi okuma yazma serüveninizi çocuğunuzla paylaşmak isterseniz Cin Ali yayınları tarafından yeniden piyasaya çıkan bu kitapları birlikte okuyabilirsiniz.