All For Kids (Haz. – Tem. – Ağu. 2014)

Okyanusta Yolculuk

Tamamen sağlıklı besinler ve denizen büyüleyici dünyası yaz çocukları için farklı, unutulmaz bir parti teması ile birleşiyor.

Mekana girişte ilk dikkat çeken rengarenk balonlar ve çocuklar için konsepte uygun olarak hazırlanan boyama sayfaları birAtölye tasarımı. Konsepte uygun pasta ise Mutlu Dükkan’dan.

Minik domatesler ve salatalıklar, peynir, haşlanmış karnabahar ve brokoli ile hazırlanmış olan tabaklarda bebek marullar, çıtır çıtır kuruyemiş çeşitleri var. Partinin yalnızca şeker kavanozları ve lolipoplarla hazırlanmaması, bu konseptteki bir masanın da dikkat çekici ve iştah açıcı olabileceğinin güzel bir örneğini gösteriyor bize.

Misafirlere hediye edilen seramik balık ve diğer hayvan figürleri Atölye1040 ‘ın sahibi seramik sanatçısı Eren Kalender’in üretimi.

Masanın arkasında klasik pano yerine balık ağı kullanmayı tercih etmiş birAtölye. Ağ üzerine astıkları renkli ahtapot, balık, deniz yıldızı ve istiridye kabuğu görselleri dikkat çekici.

Menü kartlarının yerleşimi için, masanın üzerinde kullanılan çuval kumaş ile uyum yakalanarak mini şövale ayaklar kullanılmış.