BirAtölye Ne Yapar?

BirAtölye, anne adaylarının ve annelerin tüm kutlama törenlerini masal tadında yaşaması icin kurulmuş bir tasarım atölyesidir.

Heyecanınızı paylaşır…

BirAtölye bebeğinizi beklerken heyecanınızı paylaşır. Bebeğinize hoş geldin diyeceğiniz ana günler kala dostlarınızla bir araya geldiğiniz kutlama partinizi en ince detayina kadar düşünür ve planlar.

Sizin için tasarlar ve üretir…

BirAtölye kullanmak istediginiz renkleri, objeleri, sizin ve çocuğunuzun hayal ettigi şekilde tasarlar, üretir, planlar ve size arkanıza yaslanarak tadını cıkarmak kalır.

BirAtölye’de herşey size özeldir…

BirAtölye, yapmak istediğiniz etkinliği başından sonuna kadar sadece size özel hale getirerek, ‘eşsiz’ bir anıya sahip olmanızı sağlar. Size küçük hatıralar bırakmak isteyen dostalarınız için bir eşi daha olmayan, el emeği göz nuru ürünler ve hediyelikler üretir.

Hediye listelerinizi hazırlar…

BirAtölye, “hoşgeldin bebek” partileri için sizin sahip olmak istediklerinizi listeleyerek arkadaşlarınızın hediye secimlerini ve hayatınızı kolaylaştırır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>